Instruktorzy

Zuzanna Wołowiec


Rurką zainteresowałam się jeszcze w liceum, a już po pierwszym treningu wiedziałam, że z rurką zwiążę się na dłużej. Zaczynałam od Pole Sport, obecnie trenuję także Exotic Pole.

Myśl o zostaniu instruktorką pojawiła się po 2 latach treningów i niedługo potem przerodziła się w rzeczywistość :). Na moich zajęciach dominuje rurka obrotowa, ale ćwiczymy też na rurce statycznej, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Rurka to pasja, która nauczyła mnie wytrwałości. Pozwoliła mi w pełni zaakceptować moje ciało i podziwiać je za to, do czego jest zdolne. Nie wyobrażam sobie życia bez Pole Dance i jestem dumna z bycia częścią tej niezwykłej społeczności.

Tą pasją chcę zarazić też  Ciebie :).

Weronika Buszko

Sport i taniec uwielbiałam od zawsze, próbowałam wielu dyscyplin - od krav magi, po piłkę ręczną. Jako dziecko uczęszczałam na zajęcia z tańca towarzyskiego, później zaczerpnęłam trochę jazzu, aż w końcu trafiłam na zajęcia pole dance. Zakochałam się w tym sporcie bezpowrotnie, choć nie zawsze było łatwo. To coś więcej niż tylko hobby - to styl życia. Uwielbiam połączenie tańca z akrobatyką, co daje mi poczucie wolności i siły. Nie jest mi obcy również Exotic, któremu daje się porwać podczas choreografii.

Pole dance nauczył mnie przede wszystkim pewności siebie, wytrwałości i cierpliwości w dążeniu do celu. Jednym z nich było zostanie instruktorem, co szczęśliwie udało mi się zrealizować. Bardzo cenię to, że na zajęciach pole dance panuje przyjazna atmosfera akceptacji i braku osądzenia, która pozwala na rozwijanie umiejętności i czerpanie radości z każdej chwili spędzonej na rurce.

Pole dance to jedna z moich pasji. Kocham dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc ludziom w rozwoju, dlatego zawsze zachęcam innych do podejmowania wyzwań i realizacji swoich marzeń. 🙂

Dominika "Pantera" Słoniewicz

Pasja do sportu towarzyszy mi od najmłodszych lat. Przez 6 lat trenowałam akrobatykę. ale kontuzja uniemożliwiła mi rozwój w tym kierunku.

Kiedy zaczęłam trenować pole dance, znalazłam w nim połączenie akrobatyki, tańca i siłowni. Szybko złapałam bakcyla 🙂 Ten sport jest częścią mojego życia już od ponad 5 lat, a zajęcia prowadzę od ponad dwóch lat.


Na zajęciach pomogę Ci zrozumieć podstawy, rozwinąć umiejętności i zyskać świadomość Twojego ciała.

W Pole Dance konieczne jest: dać sobie czas, prawo do popełniania błędów. Ja będę Cię uczyć krok po kroku techniki. Pomogę Ci odnaleźć motywację i zaangażowanie 🙂

Julia Kluska

Zaczęła już jako 4-latka. Dba o zdrowie i kondycję: poza rurką trenuje także modern jazz, regularnie chodzi na siłownię. Jest pracowita i ambitna, wciąż stawia sobie nowe cele. Kocha jeże, podróże i nurkowanie. Trafiła do Księgi Rekordów Guinessa: jest najmłodszym płetwonurkiem na świecie!!! Pierwszy raz w życiu nurkowała, gdy miała zaledwie 5 miesięcy. „Rurka nauczyła mnie przede wszystkim wytrwałości i samoakceptacji. Chętnie dzielę się relacjami z treningów, bo chciałabym, aby ludzie poznali piękno tego sportu. Poza tym widzę efekty – jestem coraz bardziej silna, pewna siebie. Wciąż uczę się czegoś nowego. Niektóre figury wydawały mi się niemożliwe do zrobienia, a teraz wiem, że to tylko kwestia czasu. Myślę, że to miłość na całe życie”.

Halina Zwarycz

Trenuję Pole Dance od pięciu lat i jest to moją prawdziwą pasją.

Co dokładnie lubię w Pole Dance? To, jak doskonale rozwija wytrzymałość, wdzięk i kształtuje całe ciało.

Pole dance sprawia, że czuję się silna, elastyczna i pełna wdzięku. Uczenie Pole Dance i Stretchingu daje mi możliwość inspiracji i pomocy Kursantkom w osiąganiu ich własnych celów.