Instruktorzy

Julia Kluska

Zaczęłam swoją przygodę z tańcem w wieku 4 lat, jednak to Pole Dance skradł moje serce...
Rurka nauczyła mnie przede wszystkim wytrwałości i samoakceptacji.
Chętnie dzielę się relacjami z treningów, bo chciałabym, aby ludzie poznali piękno tego sportu.

Jestem instruktorką Pole Dance od ponad 3 lat. Na zajęciach dbam o to, aby dostosować naukę do poziomu zaawansowania każdej z osób uczestniczących, oferując indywidualne wskazówki i wsparcie. Pomagam w pokonywaniu wyzwań i w rozwijaniu swoich umiejętności, zapewniając przy tym wszystkim bezpieczeństwo i przyjazną atmosferę na zajęciach.

W The Pole prowadzę zajęcia z Pole Dance, Exotic Pole i rozciągania.

A poza rurką...
jestem studentką dietetyki, kocham jeże, podróże i nurkowanie. Trafiłam do Księgi Rekordów Guinessa jako najmłodszy płetwonurek świecie. Kocham stawiać sobie nowe cele i do nich dążyć! 

Zuzanna Wołowiec

Rurką zainteresowałam się jeszcze w liceum, a już po pierwszym treningu wiedziałam, że z rurką zwiążę się na dłużej. Zaczynałam od Pole Sport, obecnie trenuję także Exotic Pole.

Myśl o zostaniu instruktorką pojawiła się po 2 latach treningów i niedługo potem przerodziła się w rzeczywistość :). Na moich zajęciach dominuje rurka obrotowa, ale ćwiczymy też na rurce statycznej, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Rurka to pasja, która nauczyła mnie wytrwałości. Pozwoliła mi w pełni zaakceptować moje ciało i podziwiać je za to, do czego jest zdolne. Nie wyobrażam sobie życia bez Pole Dance i jestem dumna z bycia częścią tej niezwykłej społeczności.

Tą pasją chcę zarazić też  Ciebie :).

Patrycja Szurawska

Sport i aktywne spędzanie czasu towarzyszy mi na codzień i nie wyobrażam sobie bez tego życia! Daje mi to radość, energię i swobodę wyrażania siebie. Swoje „pierwsze kroki” na rurce stawiałam właśnie w The Pole i traktuję to miejsce jak swój drugi dom 🙂.

Jestem osobą bardzo energiczną i żywiołową, pole dance pozwala mi wyrażać siebie i lokować swoją energię w tworzenie pięknych i rozwojowych rzeczy. Na moich zajęciach nigdy nie jest nudno, panuje atmosfera wsparcia, motywacji, wzajemnego szacunku i radości ze wspólnego spędzania czasu, z łączenia przyjemnego z pożytecznym.

Jeśli potrzebujesz zmian w swoim życiu, chcesz rozładować energię lub zapomnieć o smutkach dnia codziennego - zajęcia ze mną są właśnie dla Ciebie! Poznasz lepiej siebie, Twoje ciało i potencjał, rozwiniesz pewność siebie. Kto wie, może dzięki atmosferze na zajęciach i możliwości rozwoju, znajdziesz tu również przyjaźnie na życie prywatne?

Przyjdź i sprawdź! Czekam na Ciebie na sali 🙂

Anna Getter

Od dziecka jestem związana z tańcem. Trenowałam wiele różnych stylów, od baletu, poprzez jazz, modern, hip hop i break dance.

Przygodę z Pole Dance rozpoczęłam 3 lata temu i już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że to jest coś dla mnie! Moje życie obróciło się o 180 stopni i nie wyobrażam sobie życia bez rurki!

Pole dance nauczył mnie nie tylko wytrwałości, ale również sprawił, że stałam się pewniejsza siebie :). Pragnę zarażać innych pasją oraz pokazać, że treningi mogą być świetnym sposobem spędzania czasu. Na moich zajęciach nie tylko wzmocnisz swoje ciało. Poznasz też super osoby i będziesz się dobrze bawić! Jest to magiczny sport, w którym dla każdego jest miejsce, dlatego zapraszam na zajęcia ze mną w The Pole!

Halina Zwarycz

Trenuję Pole Dance od pięciu lat i jest to moją prawdziwą pasją.

Co dokładnie lubię w Pole Dance? To, jak doskonale rozwija wytrzymałość, wdzięk i kształtuje całe ciało.

Pole dance sprawia, że czuję się silna, elastyczna i pełna wdzięku. Uczenie Pole Dance i Stretchingu daje mi możliwość inspiracji i pomocy Kursantkom w osiąganiu ich własnych celów. 

Lubię pracować z dziećmi :). W The Pole prowadzę zajęcia Pole Dance Junior dla dziewczynek w wieku 8-14 lat.